Sitewide Alert (2.1.0) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Edit
is: Breyta

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Created
is: Stofnað

en: Active
is: Virkt

en: Revisions
is: Útgáfur

en: N/A
is: Á ekki við

en: Authored by
is: Höfundur

en: Authoring information
is: Upplýsingar um höfund

en: Style
is: Stíll

en: Revision
is: Útgáfa

en: About
is: Um

en: By @name on @date
is: Eftir @name þann @date

en: By @name
is: Eftir @name

en: Restricted to certain pages
is: Takmarkað við ákveðnar síður
