Sitewide Alert (2.1.0) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Authored by
kn: ಲೇಖಕರು

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Revert
kn: ಮರಳಿಸು

en: Style
kn: ಶೈಲಿ

en: Revision
kn: ಪುನರಾವಲೋಕನ:

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: close
kn: ಮುಚ್ಚು
