Sitewide Alert (2.1.1) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Pages
af: Bladsye

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Edit
af: Wysig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Created
af: Geskep

en: Active
af: Aktief

en: Revisions
af: Weergawes

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Other
af: Ander

en: Authoring information
af: Outeursinligting

en: Revert
af: Rol terug

en: Revision
af: Weergawe
