Sitewide Alert (2.2.0) - en to be translation catalogue (25 entries)

en: Pages
be: Старонкі

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Created
be: Створана

en: Active
be: Актыўна

en: Revisions
be: Версіі

en: N/A
be: Не даступна

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Other
be: Іншыя

en: Authoring information
be: Інфармацыя пра аўтара

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: Revisions for %title
be: Версіі %title

en: Revision
be: Версія

en: Revision of %title from %date
be: Вэрсыя %title ад %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
be: Вы ўпэўнены, што жадаеце вярнуцца да версіі ад %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
be: Вы ўпэўнены, што жадаеце выдаліць версію ад %revision-date?

en: About
be: Аб

en: By @name on @date
be: Зроблена @name ў @date

en: By @name
be: Па @name

en: Copy of the revision from %date.
be: Дуплікат версіі з %date.

en: Restricted to certain pages
be: Толькі для пэўных старонак

en: Edit %label
be: Рэдагаваць %label
