Sitewide Alert (2.2.0) - en to bs translation catalogue (19 entries)

en: Pages
bs: Stranice

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Created
bs: Kreiran

en: Active
bs: Aktivan

en: Revisions
bs: Revizije

en: Authored by
bs: Napisao

en: Authoring information
bs: Informacije o autorstvu

en: Revert
bs: Vratiti

en: Style
bs: Stil

en: Revisions for %title
bs: Revizije za %title

en: Revision
bs: Revizije

en: Revision of %title from %date
bs: Revizija za %title od %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
bs: Jeste li sigurni da želite da povratite reviziju od %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
bs: Jeste li sigurni da želite da obrišete reviziju od %revision-date?

en: Copy of the revision from %date.
bs: Kopiraj reviziju od %date.
