Sitewide Alert (2.2.0) - en to lv translation catalogue (31 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Edit
lv: Labot

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Created
lv: Izveidots

en: Active
lv: Aktīvs

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: N/A
lv: N/P

en: Authored by
lv: Autors

en: Other
lv: Citi

en: Authoring information
lv: Informācija par autoru

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Style
lv: Stils

en: Revisions for %title
lv: %title revīzijas

en: Revision
lv: Revīzija

en: Changed
lv: Labots

en: Revision of %title from %date
lv: %date datuma revīzija %title

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties atgriezties pie revīzijas no %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst revīziju %revision-date?

en: About
lv: Par

en: Delete all revisions
lv: Dzēst visas revīzijas

en: Scheduled
lv: Grafiks

en: By @name on @date
lv: No @name datumā @date

en: By @name
lv: No @name

en: Copy of the revision from %date.
lv: %date datuma revīzijas kopija.

en: Current revision
lv: Pašreizējā revīzija

en: Restricted to certain pages
lv: Iespējots tikai noteiktām lapām

en: Not scheduled
lv: Nav grafika

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
lv: Norāda, vai tulkojuma pēdējais labojums pieder pašreizējai revīzijai.
