Sitewide Alert (2.2.1) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Pages
se: Siiddut

en: Delete
se: Sihko

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Revisions
se: Versuvnnat

en: About
se: Birra
