Sitewide Alert (3.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (36 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Edit
et: Muuda

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Created
et: Loodud

en: Active
et: Aktiivne

en: N/A
et: Puudub

en: Authored by
et: Autor

en: Other
et: Muu

en: Authoring information
et: Autorluse teave

en: Revert
et: Lähtesta

en: Style
et: Stiil

en: Revisions for %title
et: %title redaktsioonid

en: Revision
et: Redaktsioon

en: Changed
et: Muudetud

en: Revision of %title from %date
et: %title redaktsioon %date kuupäevast

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad taastada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad kustutada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: About
et: Programmist

en: Scheduling
et: Ajastamine

en: Delete all revisions
et: Kustuta kõik versioonid

en: Scheduled
et: Ajatatud

en: By @name on @date
et: Autor: @name (@date)

en: By @name
et: Autor: @name

en: Copy of the revision from %date.
et: Redaktsiooni koopia kuupäevast %date.

en: Current revision
et: Aktiivne redaktsioon

en: Restricted to certain pages
et: Piiratud teatud lehtedega.

en: Not scheduled
et: Pole ajatatud

en: Edit %label
et: Muuda %label

en: Revision translation affected
et: Redaktsiooni tõlge mõjutatud

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
et: Tähistab tõlke viimase muudatuse kuulumist aktiivsesse redaktsiooni.

en: @date by @username
et: @date - @username

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
et: Kas sa oled kindel, et soovid ennistada @language tõlke %revision-date loodud redaktsonini?

en: Authored on @date
et: Lisatud @date
