Sitewide Alert (3.0.0) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Active
ne: सक्रिय

en: Authored by
ne: लेखक

en: Revision
ne: संशोधन

en: About
ne: बारेमा
