Sitewide Alert (8.x-1.0-alpha3) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Pages
am: ገፆች

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Edit
am: አርትእ

en: Date
am: ቀን

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: View
am: ትይታ

en: Active
am: ገባሪ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Authoring information
am: የድርሰቱ መረጃ
