Sitewide Alert (8.x-1.0-alpha4) - en to gl translation catalogue (26 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: View
gl: Ver

en: Created
gl: Creado

en: Active
gl: Activo

en: Revisions
gl: Revisión

en: N/A
gl: N/D

en: Authored by
gl: Creado por

en: Other
gl: Outro

en: Authoring information
gl: Información do autor

en: Revert
gl: Volver

en: Style
gl: Estilo

en: Revisions for %title
gl: Revisións para %title

en: Revision
gl: Revisión

en: Changed
gl: Cambiado

en: Revision of %title from %date
gl: Revisión de %title de %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
gl: Estás seguro de querer volver á revisión de %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
gl: Estás seguro de querer borrar a revisión de %revision-date?

en: About
gl: Información

en: Copy of the revision from %date.
gl: Copia da revisión de %date.

en: Current revision
gl: Revisión actual
