Sitewide Alert (8.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (18 entries)

en: Pages
ast: Páxines

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: View
ast: Vista

en: Created
ast: Fechu

en: Active
ast: Activu

en: Revisions
ast: Revisiones

en: N/A
ast: N/D

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Other
ast: Otru

en: Authoring information
ast: Información d'autoría

en: Revert
ast: Desfacer

en: Revisions for %title
ast: Revisiones pa %title

en: Revision
ast: Revisión
