Sitewide Alert (8.x-1.0-beta1) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Pages
or: ପୃଷ୍ଠା

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Revert
or: ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ
