Sitewide Alert (8.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Pages
ur: صفحات

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Edit
ur: تدوین

en: Date
ur: تاریخ

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Active
ur: فعال

en: Authored by
ur: تصنیف از
