Sitewide Alert (8.x-1.0-beta2) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Pages
mr: पाने

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Edit
mr: संपादन

en: Date
mr: दिनांक

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: View
mr: बघा

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Active
mr: सक्रिय

en: Authored by
mr: लेखक
