Sitewide Alert (8.x-1.0-beta2) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: Revisions
pa: ਰੀਵਿਜ਼ਨ

en: Other
pa: ਹੋਰ
