Sitewide Alert (8.x-1.0-beta3) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Pages
ka: გვერდები

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Active
ka: აქტიური

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Other
ka: სხვა

en: Authoring information
ka: ინფორმაცია ავტორის შესახებ

en: Revert
ka: დაბრუნება

en: Style
ka: სტილი
