Sitewide Alert (8.x-1.0-beta4) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Other
my: အခြား

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်

en: About
my: အကြောင်း
