Sitewide Alert (8.x-1.0-beta4) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Pages
si: පිටු

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: Name
si: නම
