Sitewide Alert (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (27 entries)

en: Pages
ar: الصفحات

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Edit
ar: تحرير

en: Date
ar: التاريخ

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: View
ar: عرض

en: Created
ar: الإنشاء

en: Active
ar: نشط

en: Revisions
ar: المراجعات

en: N/A
ar: غير موجود

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Other
ar: آخر

en: Authoring information
ar: معلومات التاليف

en: Revert
ar: استرجع

en: Style
ar: نمط

en: Revisions for %title
ar: مراجعات %title

en: Revision
ar: مراجعة

en: Changed
ar: تم التغير

en: Revision of %title from %date
ar: نسخة %date من %title

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ar: هل أنت متأكد أنك راغب في حذف مراجعة %revision-date؟

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ar: هل أنت متأكد أنك راغب في حذف مراجعة %revision-date؟

en: About
ar: حول

en: Delete all revisions
ar: حذف كافة المراجعات

en: Copy of the revision from %date.
ar: نسخة من مراجعة %date.

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
ar: يشير إلى أن التحرير الأخير للترجمة من مراجعة جديدة
