Sitewide Alert (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (27 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Created
lt: Sukurta

en: Active
lt: Aktyvus

en: Revisions
lt: Versijos

en: N/A
lt: N/D

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Other
lt: Kiti

en: Authoring information
lt: Sukūrimo informacija

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Style
lt: Stilius

en: Revisions for %title
lt: %title versijos

en: Revision
lt: Versija

en: Changed
lt: Pakeista

en: Revision of %title from %date
lt: Versija %title  nuo %date.

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite sugrąžinti %revision-date datos versiją?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite pašalinti %revision-date versiją?

en: About
lt: Apie

en: Scheduled
lt: Publikavimas atidėtas

en: Copy of the revision from %date.
lt: Kopijuoti versija iš %date.

en: @date by @username
lt: @username - @date
