Sitewide Alert (8.x-1.2) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Date
ta: திகதி

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: View
ta: நோக்குக

en: Active
ta: இயங்கும்
