Sitewide Alert (8.x-1.4) - en to cs translation catalogue (26 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Edit
cs: Upravit

en: Date
cs: Datum

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: View
cs: Zobrazit

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Active
cs: Aktivní

en: Revisions
cs: Revize

en: Authored by
cs: Autor

en: Other
cs: Jiné

en: Authoring information
cs: Informace o autorovi

en: Revert
cs: Vrátit

en: Style
cs: Styl

en: Revisions for %title
cs: Revize pro %title

en: Revision
cs: Revize

en: Changed
cs: Změněno

en: Revision of %title from %date
cs: Revize %title z %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
cs: Opravdu se vrátit k revizi z data %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
cs: Opravdu smazat revizi z data %revision-date?

en: About
cs: Popis

en: Delete all revisions
cs: Smazat všechny revize

en: Copy of the revision from %date.
cs: Kopie revize z %date.

en: Current revision
cs: Aktuální revize
