Sitewide Alert (8.x-1.5) - en to kk translation catalogue (20 entries)

en: Pages
kk: Беттер

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Active
kk: Белсенді

en: Revisions
kk: ревизиялар

en: Authored by
kk: Автор

en: Other
kk: Басқа

en: Authoring information
kk: Авторлық ақпарат

en: Revisions for %title
kk: %title ревизиясы

en: Revision
kk: Ревизия

en: Revision of %title from %date
kk: %date күнінлені %title ревизиясы

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
kk: %revision-date күніндегі ревизияны қайтарғыңыз келеді ма?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
kk: %revision-date күніндегі ревизияны жою керек па?

en: Copy of the revision from %date.
kk: %date күніндегі ревизияны көшіру.
