Sitewide Alerts (2.0.0-rc1) - en to he translation catalogue (53 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Author
he: מחבר/ת

en: Language
he: שפה

en: Administration
he: ניהול

en: Last updated
he: עודכן לאחרונה

en: On
he: פעיל

en: Reset
he: איתחול

en: None
he: ללא

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Top
he: עליון

en: View
he: צפיה

en: Bottom
he: למטה

en: Off
he: כבוי

en: Custom
he: מותאם

en: Published
he: מפורסם

en: Filter
he: סינון

en: URL alias
he: נתיב חילופי

en: Position
he: מיקום

en: Close
he: סגירה

en: 1 Day
he: יום 1

en: Authored on
he: בתאריך

en: Revert
he: שחזור

en: Revisions for %title
he: גרסאות עבור %title

en: Revision
he: גרסה

en: Changed
he: השתנה

en: Revision of %title from %date
he: גרסה של %title מ-%date

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Manage fields
he: ניהול שדות

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
he: האמנם ברצונך לחזור לגרסה מתאריך %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
he: האמנם ברצונך למחוק את הגרסה מתאריך %revision-date?

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Twitter
he: טוויטר

en: Translate
he: תרגום

en: Save order
he: שמירת הסדר

en: Delete all revisions
he: מחיקת כל הגרסאות.

en: - Any -
he: - הכל -

en: Copy of the revision from %date.
he: העתק גרסה מ%date.

en: Current revision
he: גרסה נוכחית

en: Published status
he: מצב פרסום

en: Manage display
he: ניהול תצוגה

en: Update preview
he: עידכון תצוגה מקדימה

en: View mode
he: מצב תצוגה

en: Weight for @title
he: משקל ל@title

en: Manage form display
he: ניהול טופס העריכה

en: Content limited to @limit characters, remaining: <strong>@remaining</strong>
he: התוכן מוגבל ל@limit תווים, נותרו: <strong>@remaining</strong>.

en: @date by @username
he: @date ע"י @username

en: There are no @label yet.
he: אין עדיין @label.
