SITG (1.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Size
ne: आकार

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्
