SITG (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Type
ro: Tip

en: Description
ro: Descriere

en: Size
ro: Mărime

en: Display settings
ro: Setări de afişare

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Other
ro: Altele

en: Latitude
ro: Latitudine

en: Longitude
ro: Longitudine

en: small
ro: mic

en: large
ro: larg
