SITG (1.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Type
ur: قِسم

en: Description
ur: وضاحت

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: URL
ur: یو آر ایل
