SIWECOS (1.1.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Date format
ar: تنسيق التاريخ

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Domain
ar: النطاق

en: Security
ar: الأمن والحماية
