SIWECOS (1.1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Date format
el: Μορφή ημερομηνίας

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Domain
el: Όνομα χώρου
