SIWECOS (1.1.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Date format
hy: Ամսաթվի ձևաչափը

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Domain
hy: Դոմեյն
