SIWECOS (1.1.2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Password
ka: პაროლი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Date format
ka: თარიღის ფორმატი

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Domain
ka: დომენი
