SIWECOS (1.1.2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Email
mr: ईमेल

en: Date format
mr: तारीख आराखडा

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची
