SIWECOS (1.1.2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Password
oc: Senhal

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Date format
oc: Format de data

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Domain
oc: Domeni
