SIWECOS (1.1.2) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Password
pl: Hasło

en: Date format
pl: Format daty

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Domain
pl: Domena

en: Security
pl: Bezpieczeństwo
