SIWECOS (1.1.3) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Domain
kn: ಡೊಮೈನ್

en: Security
kn: ಸುರಕ್ಷತೆ
