SIWECOS (1.1.3) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Password
mn: Нууц үг

en: Email
mn: Имэйл

en: Date format
mn: Огнооны бүтэц

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Domain
mn: Домэйн
