SIWECOS (1.1.3) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Password
sv: Lösenord

en: Email
sv: E-post

en: Date format
sv: Datumformat

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Domain
sv: Domän

en: Security
sv: Säkerhet

en: API URL
sv: URL för API
