SIWECOS (1.1.3) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Date format
ta: தேதி வடிவம்

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Domain
ta: இணையகளம்
