SIWECOS (1.1.3) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Password
tr: Parola

en: Email
tr: E-posta

en: Date format
tr: Tarih biçimi

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Domain
tr: Etki alanı

en: Security
tr: Güvenlik
