SIWECOS (1.1.4) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Email
hi: ईमेल

en: Date format
hi: तारीख प्रारूप

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Security
hi: सुरक्षा
