SIWECOS (1.1.4) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Email
it: E-mail

en: Date format
it: Formato data

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Domain
it: Dominio

en: Security
it: Sicurezza
