SIWECOS (1.1.4) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Password
ro: Parolă

en: Email
ro: email

en: Date format
ro: Format dată

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Domain
ro: Domeniu
