SIWECOS (1.1.4) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Password
sk: Heslo

en: Email
sk: E-mail

en: Date format
sk: Formát dátumu

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Domain
sk: Doména

en: Security
sk: Bezpečnosť
