SIWECOS (1.1.4) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Date format
vi: Định dạng ngày

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao

en: Domain
vi: Miền
