SIWECOS (1.1.5) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Password
he: סיסמה

en: Email
he: דוא"ל

en: Date format
he: תבנית תאריך

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Domain
he: דומיין

en: Security
he: אבטחה
