SIWECOS (1.1.5) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Password
ja: パスワード

en: Email
ja: メール

en: Date format
ja: 日付の書式

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Domain
ja: ドメイン

en: Security
ja: セキュリティー
