SIWECOS (1.1.5) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Email
ne: ईमेल

en: Date format
ne: मिति ढाँचा

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई
