SIWECOS (1.1.5) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Email
nl: E-mail

en: Date format
nl: Datumnotatie

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Domain
nl: Domein

en: Security
nl: Beveiliging

en: API URL
nl: API-URL
