SIWECOS (1.1.5) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Password
pt: Senha

en: Date format
pt: Formato da data

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Domain
pt: Domínio

en: Security
pt: Segurança
